Предмет: Физика, автор: antonchik1999prystup

яку масу холодної води за температури 20 °С потрібно додати до 50 кг води при температурі 100 °С щоб отримати воду при температурі 50 °С​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 83,33кг

Объяснение:

Дано:

t1=20°C

t2=100°C

m2=50кг

t=50°C

---------------

m1-?

t=(m1*t1+m2*t2)/(m1+m2)

(m1*20+50*100)/(m1+50)=50

20m1+5000=50m1+2500

30m1=2500

m1=83,33кг

Автор ответа: vernimiks
0

Ответ:

83,33кг (напевно правильно

Похожие вопросы