Предмет: Физика,
автор: hilazegmdgeniy
У воду масою 0.4 кг за температури 5°C занурили залізне тіло масою 600 г, температура якого 90 °С. Визнач температуру в системі після встановлення теплової рівноваги
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:я в 9кл це незнаю
Пояснення:
Автор ответа:
15
Ответ:
4200*0.6(12-10)=400*0.7(t-12)
2520*2=280t-3360
280t=5040+3360
t=8900:280=31,7(приблизательно)
Объяснение:
с тебя лайк
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: kuchuksofia23
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: dashenkadasha535
Предмет: Английский язык,
автор: hvje4486
Предмет: Алгебра,
автор: 69bagaeva
Предмет: Биология,
автор: Yarik38296