Предмет: Физика,
автор: daniilbykovskij777
За який час автомобіль рухаючись з прискоренням 0,6м/с 2 , проїхав шлях
30м?
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
v₀ = 0
a = 0,6 м/с²
s = 30 м
t = ?
Розв'язок:
За формулою , але оскільки v₀ = 0, то
.
Тоді 2s = at², .
Маємо: .
Відповідь: t = 10 с.
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: sofia2625
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: vinogradovaa953
Предмет: Математика,
автор: valentina01zruslan09
Предмет: Физика,
автор: Лера2007