Предмет: Физика, автор: 1Елеонора2

Залежність швидкості від часу має вид v=0.1+2t (м/с) Визначить прискорення тіла.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 2м/с²

Объяснение:

Дано:

V=0.1+2t (м/с)

---------------

a-?

a=(V)'=(0.1+2t )'=2м/с²

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: aadasalieva