Предмет: Физика, автор: Аноним

М’яч, кинутий горизонтально з висоти 2 м над землею, упав на відстані 7 м. Визначте початкову швидкість м’яча та час його підйому.​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 0,63с; 11,11м/с

Объяснение:

Дано:

h=2м

L=7м

g=10м/с²

--------------

t-?; Vо-?

t=√(2h/g)=√(2*2/10)=0,63с

Vo=L/t=7/0,63=11,11м/с

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: nataliacebanenko656
Предмет: Математика, автор: Аноним