Предмет: Физика,
автор: daniilterdaniadddfff
KM год 7. Колона легкоатлетів довжиною 400 м рухається зі швидкістю 4 . Тренер їздить уздовж колони на велосипеді зі швидкістю 20 км. Визнач, скільки часу знадобиться год тренеру, щоб проїхати від хвоста колони до голови та повернутися назад.
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ: 90с; 61,2с
Объяснение:
Дано:
L=400м=0,4км
V1=4км/ч
V2=20км/ч
---------------
t1-?; t2-?
t1=L/(V2-V1)=0,4/(20-4)=0,025ч=90с
t2=L/(V2+V1)=0,4/(20+4)=0,017ч=61,2с
ryzanmark:
спс огромное
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: milkcookie062
Предмет: Биология,
автор: l32859698
Предмет: Математика,
автор: romka11154
Предмет: Английский язык,
автор: violetta89673030262