Предмет: Физика,
автор: markkudinov2006
Задача 3. В алюмінієвій каструлі масою 700 г підігрівають 4,5 кг води від 30 °C до кипіння. Скiльки тепла для цього потрібно?СРООЧНОООО!!!!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 1368080Дж
Объяснение:
Дано:
m1=700г=0,7кг
m2=4,5кг
t1=30°C
t2=100°C
c1=920Дж/кг°С
с2=4200Дж/кг°С
------------------
Q-?
Q=c1*m1*(t2-t1)+c2*m2*(t2-t1)=920*0,7*(100-30)+4200*4,5*(100-30)=1368080Дж
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: bekirovvitaly
Предмет: Информатика,
автор: pypyrrr
Предмет: История,
автор: bekpaevazarina9
Предмет: Математика,
автор: MilinaKiryanina
Предмет: Алгебра,
автор: kraminanastena