Предмет: Физика, автор: markkudinov2006

Задача 1. Для визначення питомоï теплоємності речовини в калориметр, що
містить воду масою 800 г при температурі 18 ° С, опущено тіло масою 600 г,нагріте
до температури 100 ° С. Температура води в калориметрi пiдвищилася до 20 ° C.
Визначте питому теплоємність тіла СРОЧНОО ​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 136,6Дж/кг°С

Объяснение:

Дано:

m1=800г=0,8кг

t1=18°C

m2=600г=0,6кг

t2=100°C

t=20°С

с1=4200Дж/кг°С

-------------------

с2-?

Q принятое=Q отданное

Q принятое=с1*m1*(t-t1)=4200*0,8*(20-18)=6720Дж

Q отданное = с2*m2*(t2-t)

c2=Q/(m2*(t2-t))=6720/(0,6*(100-18))=136,6Дж/кг°С


cjkm7: Це що за тіло?
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: aisezimdaniyarkyzy