Предмет: Физика, автор: shurhaevayanina6a

ПЖ ДАЮ 50 БАЛІВ
Чому дорівнює питома теплоємність скла, якщо пробірка масою 10 г, нагріваючись на
100 °С, отримала 800 Дж енергії?
(З ДАНО)

Ответы

Автор ответа: jonilive3
1

Ответ:

800 дж

Объяснение:

Дано:

Q = 800 ДЖ

m = 10 gr

delta t = 100 C

c - ?

c = 800 дж / (0.01 кг * 100)  = 800 ДЖ

с = 800 Дж

Напевно так

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: moskovetsanastasiya8
Предмет: Алгебра, автор: beztormozov777