Предмет: Физика,
автор: morrandrey84
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! Даю 20 баллов! Физика 9 класс.
Знайти магнітну індукцію, якщо на провідник довжиною 2м діє сила 63,7мН. Сила струму в провіднику 5А, а кут між дротом та вектором магнітної індукції становить 45°.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 9,1мТл
Объяснение:
Дано:
l=2м
F=63,7мН=0,0637Н
I=5A
α=45°
------------
B-?
F=I*B*l*sinα
B=F/(I*l*sinα)=0,0637/(5*2*0,7)=0,0091Тл=9,1мТл
morrandrey84:
Спасибо огромное
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: honcharenko5
Предмет: Литература,
автор: dobrovahohohohowna
Предмет: Математика,
автор: zoldrag13
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: edgar56999