Предмет: Химия,
автор: Mackiton
Визначити маси розчинів
кальцій хлориду з масовими
частками 45% і 20%, необхідних для приготування 225 г розчину з
масовою часткою 30 %.
Срочно!!! дам 70 баллов!!
Ответы
Автор ответа:
8
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо масу кальцію в розчині масою 225 г
m(CaCl2) = 225 г * 30% : 100% = 67,5 г
Знайдемо масу кальцій хлориду, з масовою часткою 45%
m(CaCl2) = 67,5 * 45% : 100% = 30,375 г
Знайдемо масу кальцій хлориду, з масовою часткою 20%
m(CaCl2) = 67,5 * 20% : 100% = 13,5 г
Відповідь: 10%= 16г ; 50%= 80 г
Mackiton:
спасибі велике
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dstanislaavv
Предмет: Обществознание,
автор: vladislavchumak0804
Предмет: Литература,
автор: almassajyn65
Предмет: ОБЖ,
автор: LamaTank
Предмет: История,
автор: gaynetdinovislam