Предмет: Физика,
автор: iphone10072022
ДУЖЕ СРОЧНОООО!!!!
Визначте довжину провідника масою 18г по якому проходить струм 9А. Якщо сила тяжіння зрівноважується силою Ампера, а індукція магнітного поля становить 5 мТл.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
L=0.2 м m=4*10^-3 кг I=10 A B=?
===
m*g=I*B*L
B=m*g/(I*L)=4*10^-3*10/(10*0.2)=0.02 Тл
=========================================
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: akzol9177
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: gulimtorebay08
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ahmetzanajzan0
Предмет: Математика,
автор: rasuldzamaludinov131