Предмет: Физика, автор: zeleniyNosorog

1. У воду масою 4 кг, що має температуру 5, занурили сталеву деталь, нагріту до температури 400 . Знайти масу деталі, якщо температура теплової рівноваги становить 50.
2. Змішали три порції води масою 15, 5 і 4,5 кг з початковою температурою 10, 80 і 30 відповідно. Знайти температуру суміші.​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 4,32кг; 28°С

Объяснение:

Дано:

m1=4кг

t1=5°C

t2=400°C

c1=4200Дж/кг°С

с2=500Дж/кг°С

t=50°C

-------------------

m2-?

Q пол=Q отд

Q пол=с1*m1*(t-t1)=4200*4*(50-5)=756000Дж

Q отд=с2*m2*(t2-t)

m2=Q/(c2*(t2-t))=756000/(500/(400-50))=4,32кг

Дано:

m1=15кг

m2=5кг

m3=4,5кг

t1=10°C

t2=80°C

t3=30°C

-----------

t-?

t=(t1*m1+t2*m2+t3*m3)/(m1+m2+m3)=(10*15+80*5+30*4,5)/(15+5+4,5)=28°С

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: aboba3434f