Предмет: Физика,
автор: 76g94ytxj2
Учень сьомого класу отримав завдання визначити місткість прямокутного акваріуму , довжина якого дорівнює 0,80 м, ширина - 500мм, а висота - 40 см. Відповідь записати лише числом
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
0,16 (м³)
Объяснение:
500мм=0,5м
40см=0,4м
V=0,4*0,5*0,8=0,16м³
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: dayn80
Предмет: Литература,
автор: madinadzumasheva
Предмет: География,
автор: inarad2010
Предмет: Математика,
автор: zarabugubayeva