Предмет: Физика, автор: brigadir1904sssss

СРОЧНО Яка кількість теплоти виділяється під час охолодження 2 кг води від температури кипіння до 20 ?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 672кДж

Объяснение:

Дано:

m=2кг

t1=100°C

t2=20°C

c=4200Дж/кг°С

------------------

Q-?

Q=с*m*(t2-t1)=4200*2*(100-20)=672000Дж=672кДж


brigadir1904sssss: Спасибо!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Музыка, автор: derezaplaton12
Предмет: Алгебра, автор: akamixaka