Предмет: Физика, автор: polinameshko144

У горизонтальному провіднику довжиною 8см протікає струм 50А. Він розташований у однорідному магнітному полі з індукцією 20мТл. Яку роботу виконало джерело струму, якщо провідник перемістився на 10см перпендикулярно до лiнiй магнітної iндукції. ДАЮ МНОГО БАЛЛОВ​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 8*10⁻³Дж

Объяснение:

Дано:

l=8см=0,08м

I=50А

В=20мТл=0,02Тл

S=10см=0,1м

α=90°

-------------

А-?

F=I*B*l*sinα=50*0,02*0,08*1=0,08Н

А=F*S=0,08*0,1=8*10⁻³Дж

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: nurajasanova11