Предмет: Химия, автор: maksym98

Установіть формулу кристалогідрату
MgSO4*ХН2О молярна маса якого
становить 246 г/моль.
*

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

M(MgSO4)=24+32+64=120г/моль

M(H2O)=18г/моль

M(XH2O)=246-120=126г/моль

X(H2O)=126/18=7

MgSO4*7Н2О

Пояснення:

Похожие вопросы