Предмет: Физика,
автор: danilbelmega12
3. На малюнку зображено залежність температури кiлькiсть теплоти віддала вода за 2,5 хв? 40,0 C 47,7 °C 43,8°C води масою 0,2 кг від часу. Яку t, °C1 30 20 10 0 ++ + 2 3 T. XB????
Приложения:

Simbalt:
ща развяжу, мне тоже надо это задание.
Ответы
Автор ответа:
15
Відповідь: 16,8 кДж
Пояснення:
Дано:
t1=30°С
tк=10°С
m=0,2 кг
Q - ?
Q=cm(t1-tк)
Q=4200 Дж/кг⋅°С ⋅ 0,2 кг(30°С - 10°С) = 16.800 Дж = 16,8 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: redwolf12ink
Предмет: Русский язык,
автор: tkirilova3
Предмет: Химия,
автор: negodyk4
Предмет: Математика,
автор: lovenatalyakise201