Предмет: Химия,
автор: dashassss14
Яка маса води виділиться в результаті прожарювання кристалічної соди (декагідрат натрій карбонату) масою 28,6г?
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
Na2СО3•10H2O
молекулярная масса 286
w(H2O)=n×Mr(H2O)÷Mr(Na2СО3•10H2O)= 10×18÷286= 0.6294
m(H2O)=m(Na2СО3•10H2O)×w(H2O)= 28.6×0.6294=18г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: elsailoveyou2
Предмет: Английский язык,
автор: akenjon7
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: averinadarina2007
Предмет: Математика,
автор: mbekmoldayev