Предмет: Химия, автор: forgezatka

1.Визначити масу 3,01*10^23 молекул H3PO4
2. Обчислити кількість речовини, що складає 112л So2
3. Обчисліть об‘єм 6,4г SO2

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

1)

Дано:

N(H3PO4) = 3,01 * 10^23

Найти: m(H3PO4) - ?

М(Н3РО4) = 1 * 3 + 31 + 16 * 4 = 98 г /моль

Знайдемо кількість  речовини

n = N/Nа , де Na - число  Авогадро

n(H3PO4) = 3,01 * 10^23/6,02 * 10^23 = 0,5 моль

Визначимо масу молекул Н3РО4

m(H3PO4) = n(H3PO4) * М(Н3РО4) = 0,5 * 98 = 49 г

2)

Дано:

V(SO2) = 112 л

Найти: n(SO2)

Знаходимо кількість речовини SO2

n(SO2) = V / Vm = 112 / 22,4 = 5 моль

3)

Дано:

m( SO2)= 6,4г

Найти: V(SO2) -?

М(S) = 32 г/моль

6,4 г       х л

 S    +    O2     =     SO2

n=1 моль n=1 моль

m=32 г    V=22,4 л

6,4 г (S) -  х л (SO2)

32 г (S) -  22,4 л (SO2)

V(SO2) =  6,4 * 22,4 : 32 = 4,48 л

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: alinagordeyko2