Предмет: Физика,
автор: timaevanastia12
Нагрітий у печі сталевий брусок масою 200 г занурили у воду масою
250 г за температури 15 °С. Температура води підвищилася до 25 °С.
Обчисліть температуру в печі.
Ответы
Автор ответа:
10
Вода нагревается:
Q₁ = c₁*m₁*(t-t₁) = 4200*0,250*(25-15) = 10 500 Дж (1)
Брусок остывает:
Q₂ = c₂*m₂*(t₂-t) = 460*0,200*(t₂-25) = 92*(t₂-25) Дж (2)
Приравняем (2) и (1)
92*(t₂-25) = 10 500
92*t₂ - 2300 = 10 500
92*t₂ = 12 800
t₂ = 12 800/92 ≈ 140°
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: renboudeshs
Предмет: Математика,
автор: qeerty2089
Предмет: Математика,
автор: yliafoxy436
Предмет: История,
автор: anton2005volk35
Предмет: Математика,
автор: Help32I