Предмет: Химия, автор: kvnadvirna160718

визначте масу солі і води,потрібних для приготування розчину масою 500г з масовою часткою розчиненої речовини 40%
розпишіть будь-ласка відповідь ​

Ответы

Автор ответа: kirill63820283
0

Ответ:

Объяснение:

находим массу соли=500*40%/100%=200г

масса воды = 500-200=300 г

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: maksymhonchar1210201
Предмет: Математика, автор: LOU1N
Предмет: История, автор: bumblephii