Предмет: Химия, автор: Brawl14500

III рiвень (до 9 балів) Обчисліть кількість речовини солі, що утвориться при взаємодії 73 г 20% розчину хлоридної кислоти з ферум(III) гідроксидом.

Помогите срочно, нужно полностью розписать всю задачу, дано, розв'язання вся задача должна быть оформлена ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(HCl) = 73г

w(HCl) = 10%

Знайти: n(FeCl3)-?

Знайдемо масу чистої (HCl)

m(HCl) = 73 * 10% : 100% = 7,3 г

М(HCl) = 1 + 35 = 36 г/моль

3 HCl + Fe(OH)3 → FeCl3 + 3 H2O

n(HCl) = m(HCl) : М(HCl) = 7,3 : 36 = 0,203

З РХР бачимо ,що

n(FeCl3) = 1/3n(HCl) = 1/3 * 0,203 = 0,067 моль

Похожие вопросы