Предмет: Физика, автор: krisslestrange

Визначте кількість теплоти, що необхідна для нагрівання алюмінієвої деталі масою 0,5 кг від 20ºС до 80ºС.

Ответы

Автор ответа: XxXsoullessXxX
0

Ответ:

Q = cm∆t

Q = 904*0.5*(80-20)= 27120 Дж = 27 кДж

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: Biango