Предмет: Физика, автор: marsik1907

Визначити індукцію магнітного поля, яке на провідник довжиною 20 см зі струмом 0,5 А діє з силою 0,7 Н. Кут між напрямом силових ліній і струмом у провіднику становить 90о

Ответы

Автор ответа: Manager1235
2

Ответ:

Объяснение:

L=0.2 м     I=0,5 A    F=0.7 H    α=90°     B=?

===

F=I*B*L*sinα

B=F/(I*L*sinα)=0.7/(0,5*0.2*0.7)=10Тл

Похожие вопросы