Предмет: Химия,
автор: evbk
С нормальным решением,даю 90 балов
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-нуCuSO4*5H2O) = 500г
w(CuSO4) - 4,7%
Знайти: m(CuSO4)-?
Знайдемо масу (CuSO4) в р- ніCuSO4*5H2O :
m(CuSO4) = m(р-нуCuSO4*5H2O) * w(CuSO4) : 100% =
= 500 * 4,7% : 100% = 23,5 г
Відповідь: а) 23,5 г
2)
Дано:
m(NaOH) = 100г
w(NaOH) = 12%
Знайти: m(Fe(OH)3) - ?
М(NaOH ) = 23 + 16 + 1 = 40 г/моль
М(Fe(OH)3) = 56 + (16 + 1) * 3 = 107 г/моль
Знайдемо масу чистого Ba(OH)2
m(NaOH) =m(NaOH) * w(NaOH) : 100%= 100 * 12% : 100%= 12 г
Обчислимо кількість речовини NaOH
v(NaOH) = m(NaOH)/М(NaOH) = 12 / 40 =0,3 моль
Складемо РХР
FeCl3 + 3 NaOH → 3 NaCl + Fe(OH)3↓
звідси бачимо,що v(NaOH) = 1/3v(Fe(OH)3) = 1/3 * 0,3 = 0,1 моль
Знайдемо масу осаду:
m(Fe(OH)3) = v(Fe(OH)3 * М(Fe(OH)3) = 0,1 * 107 = 10,7 г
Відповідь: б) 10,7 г
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: kitsanarseniy09
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: yuliyanikonova75
Предмет: Литература,
автор: sss13032
Предмет: Алгебра,
автор: artyamoshertyan63745