Предмет: Физика, автор: clashmini5116

Прямолінійний провідник довжиною 50 см, в якому тече електричний струм силою 5 А, знаходиться в однорідному магнітному полі з індукцією 5Тл та розміщений під кутом 60° до вектору магнітної індукції. Чому дорівнює сила, діюча на провідник зі сторони магнітного поля,​

Ответы

Автор ответа: 555ai555
1

Ответ:

Объяснение:

L = 50 см = 0.5 м

I =  5 А

B =  5Тл

α =  60°

Fa = ?

Fa = B*L*I*sin(α) = 5*0.5*5*sin(60) == 10.8 H

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: timoxap201132