Предмет: Физика, автор: obmanetsdinis

У холодну воду температура якої +10° та маса 400 г опускають залізний брусок що має температуру 100°©. Обчисліть температуру нагрівання води якщо маса бруска 0,5кг

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 20,8°С

Объяснение:

Дано:

t1=10°C

m1=400г=0,4кг

t2=100°С

m2=0,5кг

с1=4200Дж/кг°С

с2=460Дж/кг°С

------------------

t-?

Qпринятое=Qотданное

с1*m1*(t-t1)=c2*m2*(t2-t)

4200*0,4*(t-10)=460*0,5*(100-t)

1680t-16800=23000-230t

1910t=39800

t=20,8°С

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: sofakuprianovskaa762