Предмет: Физика, автор: orybalke01

Розв'язати задачу: Залізній гирьці масою 100 г надали 500 Дж теплоти. На скільки градусів нагрілась гирька?​

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
0

Відповідь:

m=100=0,1кг

Q=500Дж

c=460Дж/кг*с°

Δt-?

Δt=Q/c*m=500/460*0,1=10,8°=11°C

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: dashavajlodasa349
Предмет: Математика, автор: denispicalov