Предмет: Физика, автор: PomiDorkaUA

1 Два резистори з опором 4 Ом і 5 Ом з’єднали паралельно й підключили до джерела постійної напруги 10 В. Знайдіть силу струму в колі. Відповідь запишіть у А (ампер)

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

I=U/R

R=4*5/(4+5)=2,2 Ом

I=10/2,2=4,5A

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: milochka3011
Предмет: Английский язык, автор: milochka3011