Предмет: Физика,
автор: nastaynikitina2007
Провідник масою 24,4г підвішений на тонких легких нитках і поміщений в однорідне магнітне поле з індукцією 76,1мТл. Довжина провідника 16,1см. Визначте силу натягу кожної нитки при пропущенні по провіднику струму силою 3,2А. Відповідь заокругли до сотих.
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
m=24,4 г = 0,024 кг
В=76,1 мТл = 0,076 Тл
L=16,1 см = 0,161 м
I=3,2 A
F=?
F=BIL
F=0,076 Тл × 3,2 А × 0,161 м = 0.0391552 Н = 0,04 Н
Відповідь: 0,04 Н
Автор ответа:
1
Відповідь: Див. додаток
Пояснення: Є два випадки в залежності від напряму струму
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: amina14yo
Предмет: Химия,
автор: krapivanskijvana
Предмет: Математика,
автор: aassiiyyaamukasheva
Предмет: Окружающий мир,
автор: gleblvov
Предмет: Биология,
автор: Easypeasy222