Предмет: Физика, автор: nastaynikitina2007

Під час переміщення провідника зі струмом в однорідному магнітному полі з індукцією 0,4Тл на відстань 12,3см, у напрямку, перпендикулярному до вектора магнітної індукції поля й напрямку струму, сила Ампера виконує роботу 186,2мДж. Провідник розміщений під кутом 47° до лінії індукції. Визначте довжину активної частини провідника, якщо сила струму в ньому дорівнює 8,7А. Відповідь заокругли до сотих​

Ответы

Автор ответа: fatt52
2

Ответ:

≈0,60 м

Объяснение:

B=0.4 Тл    s=0.123 м    A=0.1862 Дж    α=47°    I=8.7 A   L=?

===

A=F*s

F=I*B*L*cos(90-α)

L=A/(I*B*s*cos43°)=0.1862/(8.7*0.4*0.123*0.73)=0.596 м

==========================

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: lauwersalisa