Предмет: Физика,
автор: EgorGlushak
прискорення автомобіля під час руху на повороті дорівнює 0,45 м/с^2. яке прискорення автомобіля що проходить з тією самою швидкістю інший поворот радіус якого в 1,5 разу більший?
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
0,3 м/с²
Объяснение:
a1=0.45 м/с² R2=1.5*R1 a2=?
===
V1=V2=V
a1=V²/R1
a2=V²/(1.5*R1)=a1/1.5=0.45/1.5=0.3 м/с²
================================
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: ktoto299
Предмет: Химия,
автор: vikacorna558
Предмет: Английский язык,
автор: valerialamza51
Предмет: Информатика,
автор: violla28426
Предмет: Математика,
автор: lizzkaa120