Предмет: Химия,
автор: supikdasa
яка масова частка натрію у оксиді натрію? СРОЧНО!!!!!!!!! ДАЮ 100 БАЛОВ!!!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
26%
Объяснение:
Mr(Na2O) = 23×2+16=62
w(O) = 16/62 = 26%
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: egortock
Предмет: Українська мова,
автор: angelinasargan74
Предмет: Физика,
автор: 0685903271
Предмет: Алгебра,
автор: zaporozec