Предмет: Физика, автор: lucash2504

C 6. Позначте кiлькiсть теплоти, потрібну для нагрівання 0,1 кг води на 10ºC: A 42 МДж 420 МДж 420 кДж 4,2 кДж​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: denysvasylovych19
1

(4.18кДж×1000000)×0.1кг×10°С=4180000 мДж = 4,18 кДж = 4,2 кДж

Г 4,2 кДж

Похожие вопросы