Предмет: Химия, автор: maksimmm456

.
Приготуйте 25 г розчину з масовою часткою натрій

хлориду 12%.​

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
0

Відповідь:

для приготування потрібно взяти:

m(солі)=25*12/100=3г

m(H2O)=25-3=22г

Пояснення:

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) =  25 г

w(NaCl)- 12%

Знайти: m(NaCl)-?  m(H2O)-?

Знайдемо масу солі:

m(NaCl) = m(р-ну) * w(NaCl) : 100% = 25 * 12% : 100% = 3г

Знайдемо масу води:

m(H2O) = m(р-ну) - m(NaCl)  = 25 - 3 = 22г

Похожие вопросы