Предмет: Физика,
автор: timoshanag
Визначити силу, яка діє на провідник із струмом у магнітному полі з індукцією 20 мТл. Довжина провідника 50 см. сила струму в ньому 8 А. Кут між провідником та лініями магнітної індукції прямий.
Ответы
Автор ответа:
4
Відповідь:
Fa=B*I*L*sin a
Fa=20*10^-3*8*0,5*1=8*10^-2=0,08H
Пояснення:
zajcevm582:
какое действие означает этот знак ^ ?
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: saidahmad17
Предмет: География,
автор: varyazanko
Предмет: Физика,
автор: dariakira
Предмет: Математика,
автор: irinasatunova61
Предмет: Музыка,
автор: gacanavufz