Предмет: Химия,
автор: iraantonyak123
Срочно!!!
До розчину натрій сульфату масою 100 г з масовою часткою 0.3 долили розчин масою 200 г з масовою часткою 0.4. Визначити масу води і солі у розчині.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
m(розч)=100+200=300г
m(солі)=(100*0,3+200*0,4)=30+80=110г
m(H2O)=300-110=190г
Пояснення:
iraantonyak123:
Дякую
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: anastasiapoyarkova5
Предмет: Математика,
автор: violetka389
Предмет: Физика,
автор: sofibernadska
Предмет: Математика,
автор: alicacuzinaalisa2
Предмет: Алгебра,
автор: egorfraid