Предмет: Физика,
автор: sova120708
СРОЧНО ДАМ 60 БАЛЛОВ!!!!!!!! Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання 2л води від 20С до 40С? (С/води=4200Дж/кг.С, р=1000 кг /м^3-густина води)
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Q = 2*20 * 4200 = 40*4200 =168 000 L; = 168 кДж
1808856:
Q = 2*20 * 4200 = 40*4200 =168 000 L; = 168 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: katerkn12
Предмет: История,
автор: krupskasvitlana6
Предмет: Українська мова,
автор: pon1pon
Предмет: Математика,
автор: nikitagalazu