Предмет: Физика, автор: liiliiliiliiliil

1) Пластини конденсатора ємністю 15 мкФ замінили на пластини вп’ятеро меншої площі, а відстань між цими пластинами зменшили у 4 рази. Чому тепер дорівнює ємність конденсатора?



2) До джерела струму із ЕРС 2,5 В підключили три резистори, крізь яки протікає струм 0,25 А. Опір першого резистора дорівнює 2 Ом, опір другого — 4 Ом, внутрішній опір джерела струму — 1 Ом. Чому дорівнює опір третього резистора?



3) На резисторі за одну хвилину виділилося 1080 Дж теплоти. Чому дорівнював опір резистора, якщо сила струму крізь цей резистор дорівнює 3 А?







Ответы

Автор ответа: fatt52
1

Ответ:

Объяснение:

1) С1=15*10⁻⁶ Ф    S2=S1/5    d2=d1/4   C2=?

===

C1=ε*S1/d1

C2=ε*(S1/5)/(d1/4)=4*C1/5=4*15*10⁻⁶/5=12*10⁻⁶ Ф

==============================

2) E=2.5 B   I=0.25 A   R1=2 Ом   R2=4 Ом   r=1 Ом    R3=?

===

I=E/(R1+R2+R3+r)

R3=E/I - (R1+R2+r)=2.5/0.25 - (2+4+1)=3 Ом

=======================================

3) Q=1080 Дж     I=3 A   t=60 c   R=?

===

Q=I²*R*t

R=Q/(I²*t)=1080/(3²*60)=2 Ом

=================================


GeniKeni: А куда делось "ε" в первой задаче?
Похожие вопросы