Предмет: Математика,
автор: vodaborova
Номер 250 плиз помогите
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
360 гр
Пошаговое объяснение:
Купили ящик винограду масою 12 кг. Яка вартість винограду, якщо маса порожнього ящика становить 1/6 маси ящика з виноградом, а 1 кг винограду коштує 36 грн? Ящик – 16 від 12 кг. Виноград - ? грн., 1 кг – 36 грн. 1) 12 : 6 = 2 (кг) – маса порожнього ящика; 2) 12 – 2 = 10 (кг) – маса винограду; 3) 36 • 10 = 360 (грн.) – вартість винограду. Відповідь: вартість винограду 360 грн.
Автор ответа:
1
Ответ: 360 грн
Пошаговое объяснение:
1/6 * 12 кг = 2 кг
12 - 2 = 10 кг
10 * 36 = 360 грн
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Rinaesmanova
Предмет: Психология,
автор: dtopchii2010
Предмет: Литература,
автор: dimagrehov2010
Предмет: Астрономия,
автор: levolinex
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним