Предмет: Математика,
автор: kryzhnyae
Ціна 0.49 L. - 3,70
Яка ціна за літр?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
0,132
Пошаговое объяснение:
0,49÷3,70=0,132
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Mariam06Hani
Предмет: Математика,
автор: zehra25336
Предмет: Українська мова,
автор: serezagrigoras436
Предмет: Математика,
автор: kampilomaksim
Предмет: Математика,
автор: krystallmmmm