Предмет: Физика,
автор: Anastatio
СРОЧНО!!!!!!
Провідник, активна довжиною якого 2,4 м, зі струмом знаходиться в магнітному полі з індукцією 2 Тл, вектор якої напрямлений під кутом 45 deg відносно нього. Дія цього поля на провідник рівна 4 Н. Який заряд пройде через провідник за таких умов протягом 1 хв?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 72Кл
Объяснение:
Дано:
l=2,4м
В=2Тл
α=45°
F=4Н
t=1мин=60с
--------------
q-?
F=I*B*l*sinα
I=F/(B*l*sinα)=4/(2*2,4*0,7)=1,2А
I=q/t
q=It=1,2*60=72Кл
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: altynbekbajmurzaev1
Предмет: Литература,
автор: alinadiachenko211
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: milkazidkova
Предмет: Русский язык,
автор: kiralox21