Предмет: Физика, автор: anastasia13022p39ofg

ДУЖЕ ПОТРІБНО, ДОПОМОЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА

Визначити енергію електричного поля конденсатора ємністю С = 32 мкФ, увімкнутого в коло (див. рис.). ЕРС акумулятора ε = 12 В, його внутрішній опір r = 1 Ом, а опори всіх резисторів однакові і дорівнюють R1 = R2 = R3 = 11,5 Ом.​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: zybkov1950
1

Відповідь:  529 мкДж

Пояснення:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: Аноним