Предмет: Физика, автор: ahia02813

Физика, 9 класс! С решением !!
20 б
9. Прямолінійний провідник масою 2 кг і довжиною 50 см помістили в однорідне магнітне поле з індукцією 15 Tл перпендикулярно до лiнiй iндукції. Визначте силу струму в провіднику, якщо сила тяжіння врівноважується силою Ампера.

А) 0,27 А
Б) 27 А
В) 270 А
Г) 2,7 А​

Ответы

Автор ответа: boikoelizaveta1411
0

Ответ:

г)2,7

Объяснение:

m=2 кг

L=0.5 м

В=15 Тл

|=?

m*g=I*B*L

I=m*g/(B*L)=2*10/(15*0.5)=2.7 A


ahia02813: Велике Дякую!!
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kirillusacev220
Предмет: География, автор: korchachenkoolga