Предмет: Физика,
автор: Alik5909
Яка потужність електролампочки з опором 1000 Ом увімкненої в мережу 220В?
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
48,4 Вт
Объяснение:
U (напряжённость) = 220 В
R (сопротивление) = 1кОм = 1000 Ом
P (мощность) = ?
P = U^2 ÷ R
P = 220^2 ÷ 1000 = 48,4 Вт
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: sonacausova99
Предмет: Литература,
автор: dianaantipenko07
Предмет: Литература,
автор: maksimsuhorukov20102
Предмет: Математика,
автор: tima24052010
Предмет: Физика,
автор: Godtrue