Предмет: Українська література, автор: 11ayf202011

ставлення до вчинку Марусі ​

Ответы

Автор ответа: mbisembeev2
0

Ответ:

У Марусі Богуславки була схожа доля з Роксоланою.

Моє ставлення до Марусі Богуславки позитивне, адже не дивлячись на те, що вона пережила ,не втратила людяності і співчуття до людей.Маруся, отримавши ключі від замку і темниці, звільнила з полону своїх земляків. Це свідчить про її доброту і сміливість, саме такі люди мені імпонують, я вважаю їх чесними та мудрими.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: demonyd83
СРОЧНО!!!
Складний план тексту:
Костьол святого Миколая — одна з двох римо-католицьких церков, що побудовані в Києві до 1917 року. Розташована у самому центрі міста на Великій Васильківській вулиці. Церква була сконструйована в 1899—1909 роках і побудована в середньовічному готичному стилі київським архітектором Владиславом Городецьким, за проєктом Станіслава Воловського.
Миколаївський костел — одна з найцікавіших споруд архітектури початку XX ст. Збудований в стилізованих готичних формах з високими стрілчастими шпилями, вирізняється стрункими пропорціями, легкістю, ясністю композиційної структури.
У планово-просторовій композиції костел св. Миколая вирішено у вигляді хрещатої базиліки з розвинутим трансептом, двома вежами на головному, західному фасаді, і меншою третьою - над середхрестям, сигнатурою з дзвоном.
Головну увагу зосереджено на західному фасаді - з трьома порталами, величезним вітражованим круглим вікном-трояндою, над яким підноситься трикутний фронтон. Обабіч - високі готичні фіали й ажурні стрільчасті вежі висотою до 64 метрів. У бічних галереях розміщено зображення польських гербів, як представників шляхетських родин, які брали участь у заснуванні Миколаївського костьолу.
У 1909 p. костел було освячено, хоча споруда й не була остаточно добудована. Після 1917 року костел закрили. У 1930-ті роки він використовувався як складське приміщення, пізніше тут був розташований архів. Під час Великої Вітчизняної війни будівля храму була значно зруйнована вогнем.
Наразі Костел Святого Миколая ділять між собою Національний будинок органної та камерної музики України (як приміщення для концертів) та парафія Святого Миколая Римо-католицької церкви в Україні, яка проводить в ній служби для релігійної громади.