Предмет: Українська література, автор: Аноним

повідомлення про поетів-земляків
СРОЧНО!! ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ​

Ответы

Автор ответа: 484939
2

Ответ:

Марія Бабка народилася в селі Дзензелівка. Педагог за професією. Понад 30 років працювала учителькою української мови і літератури у рідному селі. Теплоту серця віддала дітям, писала про них вірші. Друкувалась у районній та республіканській пресі. Крім того у видавництві « Веселка» вийшли її збірки поезій «Скрипалі» і «Зозулині черевички».

Надія Ганжа народилася 9 вересня 1944 року в мальовничому селі Іваньки Маньківського району в сім’ї хліборобів. До співочого мистецтва долучилася ще з шкільної парти. Заспівала тепер уже власні пісні, що полилися з душі з серця. Заспівала про рідний край, село, дорогих серцю земляків, рідну матір, чоловіка, дітей та онуків. Пісні , сповнені оптимізму й тривог, патріотичні і гумористичні, веселі й на грані ридання зраненого серця. Багато своїх творів Надія Олександрівна присвятила темі жіночої долі. Кожна пісня, кожна її строфа сповнені народнопісенних образів немов пересипані фольклорними перлами. І кожна має свій неповторний мотив. Впродовж 11 років відколи з- під пера поетеси полилися поетичні рядки, створено понад чотири сотні пісень. Музику до яких вона сама пише і їх же сама і виконує. Перша збірка перлів душі талановитої самодіяльної співачки « Квітнуть матіоли» випущено в 2004 році. Це збірник пісень про односельців, трудівників Маньківщини.

Надія Діденко народилася в смт Буки Маньківського р – ну. Самобутня поетеса. Її поезія розкривае красу рідного краю, людини праці, любов до матінки – годувальниці, яку трудівниця закликає плекати як дитя. Непідкупна щирість, теплота, радість і разом з тим легкий смуток можна зустріти в її віршах. А найбільше доброти. Чи не тому вони мають таку популярність серед простих людей

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним