Предмет: Химия,
автор: nikstecenko210508
Визначити масову частку утвореного розчину у %, якщо до розчину солі масою 380г з масовою часткою 12% додали 150г води.ДОПОМОЖІТЬ ПЖ СРОЧНО
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
было 0,12*380 = 45,6 грамм
стало 45,6/380+150= 45,6/530 = 0,086 = 8,6 %
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: BHFARS
Предмет: Геометрия,
автор: nikaalexeyenko
Предмет: Алгебра,
автор: ponatnopon99993
Предмет: Алгебра,
автор: lizarazinkova68
Предмет: Английский язык,
автор: Greenfoxy4