Предмет: Физика,
автор: maxmayl282
Який шлях пролетить тіло за першi 2 секунди вiльного падіння? O a. 5 м 0 b. 40 м О с. 20 м 0 d. 10 м
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 20м
Объяснение:
Дано:
t=2c
g=10Н/кг
------------
S-?
S=gt²/2=10*2²/2=20м
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: question444
Предмет: Українська література,
автор: hm6316146
Предмет: Алгебра,
автор: ponatnopon99993
Предмет: Физика,
автор: sobir26